Priemyselné Inžinierstvo - automatizácia technológií

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.mzda 5 Eur/h

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Podpora pri vypracovaní konceptu pre projekt „Automatizácia obrábacej linky“
> Administratívna podpora (dokumentácia, vypracovanie cenových ponúk, podklady pre investície)
> Záťažové prepočty v súlade s váhovými normami
> Analýza konceptov pre dodávku materiálov
> Simulácia procesu pre koncept „automatizovaný stroj“

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, technológia, mechatronika, priemyselné inžinierstvo a pod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

> Študent VŠ v odbore automatizácia, technológia, mechatronika, priemyselné inžinierstvo a pod. (ideálne študent 3. alebo 4. ročníka s perspektívou dlhodobej spolupráce)
> Znalosť AJ na úrovni pokročilý
> Technické, analytické a koncepčné myslenie
> Samostatnosť, rozvážnosť, asertivita, koordinačné schopnosti
> Rozsah práce: 2-3 dni v týždni, príp. dohodou (v priemere 20 hodín/týždeň)
> Dohoda o brigádnickej práci študenta, mzda 5 Eur/h
> Nástup: od 1.9.2019

Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,90 €
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Work life coaching program
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3707758  Dátum zverejnenia: 15.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.mzda 5 Eur/h