Mzdová účtovníčka

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 a viac v závislosti od skúseností a praxe + príplatky, 13. a 14. plat a ostatné finančné benefity podľa kolektívnej zmluvy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné spracovanie mzdovej agendy,
  • mzdové analýzy,
  • vypracovávanie kalendárov zamestnancov zaradených do 3-zmennej nepretržitej prevádzky a ich zapracovávanie do systému RON a SAP,
  • mesačné spracovanie výplat zamestnancov,
  • ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmu fyzickej osoby,
  • evidencia mzdovej agendy zamestnancov, evidenčných listov,
  • evidencia výplaty nemocenských a štátnych dávok,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

> flexibilita,
> logické a analytické myslenie,
> angažovanosť, zodpovednosť a odolnosť voči stresu

> zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
> príspevok na stravovanie a pitný režim,
> príspevok do III. dôchodkového piliera,
> pružný pracovný čas,
> rôzne nepeňažné benefity

Informácie o výberovom konaní

Kde nás nájdete

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Gumárenská 395/19
972 23 Dolné Vestenice
ID: 3623511   Dátum zverejnenia: 2.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 a viac v závislosti od skúseností a praxe + príplatky, 13. a 14. plat a ostatné finančné benefity podľa kolektívnej zmluvy