Software Developer (C#)

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
01.02.2019
Plat od 1535 eur brutto podľa skúseností a znalostí plus ďalšie benefity v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat od 1535 eur brutto podľa znalostí a skúseností,
Realizácia softvérových projektov za účelom podpory vývojového procesu elektronickej parkovacej brzdy. Návrh, vývoj a testovanie interných knižníc.
Realizácia úloh na projektoch v rôznych fázach vývojového cyklu softvéru, vrátane komunikácie so zadávateľom úlohy a analýzy požiadaviek.
Práca v modernom vývojom prostredí: Visual Studio 2017, .NET Framework 4.7, Github.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

Vypracovanie krátkeho zadania (C#),
Vysokoškolské vzdelanie s IT zameraním (stredoškolské vzdelanie za podmienky poskytnutia portfólia realizovaných projektov),
Anglický jazyk – schopnosť aktívnej komunikácie,
Jazyk C#, .NET Framework, Windows Presentation Foundation (MVVM),
Práca s Version Control System,
Schopnosť udržiavať čistý a čitateľný kód,
Logické, analytické a technické myslenie,

Výhodou je prax na podobnej pozícii, či znalosť Python, Git, Github, Gitflow, UML.

Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
13. a 14. plat (50 % základnej mesačnej mzdy) a podiel na zisku spoločnosti
Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy
Ročné odmeny za splnené ciele
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,84 €
Bohatý sociálny program (aj pre rodinných príslušníkov) – športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety a pod.
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
Životné a úrazové poistenie
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Kontaktná osoba: Matej Lupták
E-mail: poslať životopis
ID: 3521513  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat od 1535 eur brutto podľa skúseností a znalostí plus ďalšie benefity v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"