Študent – Skúšobný technik / únavové testy brzdových strmeňov

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda 5€/ hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

› Mzda 5,- eur brutto / hod.,
› Rozsah : do 20 hodín týždenne, pracovná doba flexibilná – dohodou,
› Práca na oddelení vývoj a výskum, na úseku únavových testov brzdových strmeňov,
› Podpora pri príprave reportov – prepisovanie dát, nahadzovanie do excelu, wordu príp. Power pointu.
› Vytváranie fotografických snímkov testovaných dielov, sťahovanie fotiek do PC,
› technická podpora pre skúšobných mechanikov a inžinierov v tíme - pomoc pri montáži brzdových strmeňov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

› hľadáme študenta VŠ (strojárska, elektrotechnická),
› Jazykové znalosti - Anglický jazyk (základy),
› technické myslenie, proaktívny prístup, tímový hráč, učenlivosť, záujem o automobily.

Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,84 €
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Work life coaching program
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

Vaše životopisy prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk.
Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá, priebežne.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3469512  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda 5€/ hod.