Skúšobný inžinier - statické testy brzdových strmeňov

Miesto práce
Cesta ku Continentalu 8950/1, Zvolen-Tepličky
Termín nástupu
01.09.2018
od 1160 € brutto podľa skúseností a schopností plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Plat od 1160 eur brutto podľa skúseností a schopností,
> Vypracovávanie, vykonávanie a vyhodnocovanie testov brzdových strmeňov (statické testy) na testovacích zariadeniach podľa požiadaviek zákazníka v požadovanom čase a kvalite,
> Analýza, dokumentovanie a prezentovanie nameraných výsledkov,
> Reportovanie,
> Troubleshooting,
> Vedenie a koordinácia dielčích úloh v rámci projektu,
> Aktívny kontakt so zadávatelom úlohy,
> Aktívna spolupráca (telefonicky, e-mailom, osobne) s centrálou vývoja a výskumu v Nemecku, so sesterskými závodmi Continental vo svete

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

> Vysokoškolské vzdelanie – strojárstvo,
> Anglický jazyk – komunikatívna úroveň,
> Znalosť produktu – brzdový strmeň ako aj celého brzdného systému,
> Znalosť štatistického programu – napr. Minitab,
> Znalosť metodických postupov Problem Solving,
> Výborné analytické a technické myslenie, tímový hráč, organizačné schopnosti, time management, dynamika, schopnosť pracovať pod tlakom,
> Pozícia vhodná aj pre absolventa, prípadná prax v automotive alebo strojárstve vítaná.

Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
Dovolenkový a vianočný príspevok
Podiel na zisku spoločnosti
Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy
Ročné odmeny za splnené ciele
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,84 €
Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
Životné a úrazové poistenie
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

Svoje životopisy nám prosím posielajte cez reakčnú linku "mám záujem". Budete preklopený na náš vlastný pracovný portál. Tu je potrebné nahrať svoje CV a absovovať online testovanie. Kontaktovať na ústny pohovor budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a Váš čas.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3462236  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1160 € brutto podľa skúseností a schopností plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"