Vedúci prevádzky - Spišská Nová Ves

BestDrive - pneuservis a autoservis, Mlynská, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.10.2018, resp. dohodou
750,-€ + variabilná zložka mzdy + dovolenkový a vianočný príplatok a ďaľšie benefity

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie maloobchodnej predajne a servisu,
  • predaj pneuservisných a autoservisných služieb, pneumatík a diskov
  • organizovanie práce na pobočke
  • objednávanie tovaru
  • riešenie reklamácií
  • riadenie obchodných vzťahov so zákazníkmi
  • motivácia kolegov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické, dopravné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

  • ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, VŠ
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • komunikatívnosť a flexibilita
  • vysoké pracovné nasadenie
  • organizačné schopnosti
  • príjemné vystupovanie
  • skúsenosti s riadením teamu
  • odolnosť voči stresovým situáciám

  • práca v stabilnej spoločnosti a dobrom kolektíve
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie, ktoré sa skladá z fixnej
a variabilej zložky
  • zamestnanecké ceny služieb a pneumatík
  • celoročné vzdelávanie a školenia
  • firemné oblečenie
  • zamestnanecké benefity
  • dovolenkový a vianočný príplatok,
  • príspevok pri pracovných a životných jubileách,
  • vitamínové balíčky
  • sociálny program:
  • stravné lístky v hodnote 4,-€, /príspevok zamestnávateľa je 3,47€,
  • príspevok na rekondičné pobyty,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • príspevok na detské tábory...

Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby k svojej žiadosti a životopisu s fotografiou pripojili aj súhlas s evidovaním osobných údajov.
Vaše životopisy vrátane telefonického kontaktu zasielajte najneskôr do 24.09.2018 na e-mail:[email protected], tel. kontakt 042 437 6101, 0915 808 397.
Ďakujeme všetkým záujemcom, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a ktorých pozveme na osobný pohovor.
ID: 3455168  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750,-€ + variabilná zložka mzdy + dovolenkový a vianočný príplatok a ďaľšie benefity