Softvérový inžinier (Ref. č.: 90851BR)

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1158 EUR brutto,po zaškolení priemerný plat 1516 EUR brutto ,plus ďalšie benefity v sekcii ,,benefity,,

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> návrh, vývoj, zlepšovanie a udržiavanie softvérových systémov pre skúšobné centrá lokálne a celosvetovo
> inštalovanie, vylepšovanie a udržiavanie hardvérových a softvérových systémov implementovaných v skúšobných strojoch a zariadeniach na lokálnej a celosvetovej úrovni
> kooperácia činností podpory vývoja a údržby softvéru s lokálnymi a externými dodávateľmi IT služieb
> podpora a poradenstvo na nové softvérové produkty vrátane príručiek, zaškolovaní,…

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické-informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

> programovanie v Java a web prostredí
> správa databáz
> znalosť sieťových technológií
> odborník na vývoj softvéru a objektovo orientovaných technológií
> znalosť práce v operačných systémoch Linux a Windows
> základné znalosti z oblasti meracej techniky a kalibrácií

> Odmeňovanie na základe výkonu, skúsenosti, dosiahnutých výsledkov a inovácii
> Bonusový systém (Výkonnostný & Podielový bonus zo zisku)
> Dovolenkový a vianočný bonus
> Flexibilný pracovný čas a HOME OFFICE
> Kariérny rast zahrňujúci individuálne plány za podpory kolegov a manažmentu
> Team building a akcie ako vianočná a letná party
> Finančný príspevok pri jubileách a narodení dieťaťa
> Bohatý sociálny program: relax & wellness activity, rekreácie pre deti, rodiny
> Stravovanie v jedálni s veľkým výberom čerstvých jedál v cene len 0,85€ za menu
> Moderné pracovné prostredie, ergonomické zariadenie (osobný notebook, polohovateľný stôl)
> Možnosť cestovať na krátkodobé, ale aj dlhodobé vyslania
> Príležitosť pracovať v našom time spolu s medzinárodnými kolegami

Kde nás nájdete

Continental Matador Rubber, s.r.o.
T. Vansovej 1054
020 01 Púchov

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Smataníková
Tel.: 00424613512
E-mail: poslať životopis
ID: 3392856   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1158 EUR brutto,po zaškolení priemerný plat 1516 EUR brutto ,plus ďalšie benefity v sekcii ,,benefity,,