Konštrukčný inžinier

Miesto práce
Cesta ku Continentalu 8950/1, Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> dizajn brzdových strmeňov pre nové modely áut pre renomované automobilové spoločnosti
> Vystavovanie výkresovej dokumentácie a kusovníkov
> Základné tolerančné analýzy a základné FEM výpočty
> Komunikácia s konštrukčnými oddeleniami R&D celosvetovo
> Spolupráca pri vystavovaní konštrukčných úloh, pozmeňovacích návrhov a vystavovaní uvoľnení
> Spolupráca pri skicách a výkresových skúšobných prípravkoch, pri vystavovaní skúšobných príkazov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

> Vysokoškolské vzdelanie strojárske
> Znalosť tvorby výkresovej dokumentácie
> Znalosť 3D modelovania
> Aktívna znalosť anglického jazyka
> Výborné analytické a technické myslenie
> Skúsenosti s projektami v automobilovom priemysle vítané
> Prax na podobnej pozícii výhodou

Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
Vyplácame 13. plat a CONTI bonus
Máme flexibilný pracovný čas a home office

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme telefonicky kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Kde nás nájdete

Continental Automotive Systems Slovakia, s.r.o.
Cesta ku Continentalu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Halvelandová
Tel.: 0911 565 308
E-mail: poslať životopis
ID: 3353955   Dátum zverejnenia: 8.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Bude upresnené na osobnom stretnutí