Skúšobný inžinier - dynamické testy brzdových strmeňov (vývoj a výskum)

Miesto práce
Cesta ku Continentalu 8950/1, okres Zvolen
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamické skúšky brzdových strmeňov a brzdnej sústavy ,
Vypracovávanie, vykonávanie a vyhodnocovanie testov,
Analýza a dokumentácia nameraných výsledkov,
Vypracovávanie záznamov z testov, spolupráca pri vytváraní a optimalizácii systému,
Tvorba konceptov, vývoj a budovanie testovacích zariadení,
Podpora skúšobných mechanikov pri príprave testov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechatronika, automobily, konštrukcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Anglický jazyk (komunikatívna znalosť,
Znalosti v oblasti konštrukcie automobilov,
Pozitívny vzťah k automobilom, skúsenosti s opravami áut veľkou výhodou,
Výborné analytické a technické myslenie, samostatnosť, tímovosť, asertivita, manuálne zručnosti.

flexibilná pracovná doba,
home office,
zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
13. a 14. plat ,
bonus podiel na zisku koncernu,
variabilná ročná odmena podľa splnených cieľov,
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
a mnohé ďaľšie sociálne benefity.

Životopisy zasielajte prosím prostredníctvom linku, ktorý vás presmeruje na portál spoločnosti Continental. Vopred vám ďakujeme za váš čas venovaný nahratiu vášho životopisu a vyplneniu online testov, ktoré sú predpokladom pre ústny pohovor.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.
Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3328075  Dátum zverejnenia: 6.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou