Inžinier kvality pre styk s dodávateľmi (SQM)

Miesto práce
Cesta ku Continentalu 8950/1, Zvolen-Tepličky
Termín nástupu
ASAP
1 550 EUR/mesiacPlat od 1 550€ brutto podľa skúseností a zručností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

>Plat od 1 550€ brutto podľa vzdelania a skúseností,
> sledovanie a schvaľovanie procesov u dodávateľov
odliatkov (v zahraničí), zabezpečenie implementácie
nápravných opatrení (akčných plánov, 8D, APQP...) v
prípade neplnenia stanovených KPI,
> vykonávanie procesných, produktových a kapacitných
auditov u dodávateľov odliatkov, rozvoj v sériovej
výrobe,
> riešenie dodávateľských reklamácií, koordinácia
triediacich aktivitích,
> vykonávanie analýz chybovosti IRR odliatkov,
> prevencia vzniku chýb u dodávateľa (APQP, PPAP,
lessons learned)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Požadovaná prax

prax a skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality v automobilovom priemysle
2

> Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (strojárske výhodou)
> jazykové znalosti - Anglický jazyk (aktívne ústne a písomne)
> prax a skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality v
automobilovom priemysle
> znalosti kvalitatívnych štandardov VDA 6.3, TS 16949
> čítanie výkresovej dokumentácie
> auditorske kvalifikačné skúšky výhodou
> aktívne používanie elektronických nástrojov (SAP, Supply ON,
Office 365, Minitab)
> asertívne vystupovanie, komplexné riešenie zadaných úloh,
dávanie kvalitnej a včasnej spätnej väzby

> Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
> Dovolenkový a vianočný príspevok
> Relokačný bonus
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo
zúčtovanej mzdy
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce
> Ročné odmeny za splnené ciele
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €
> Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové
aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity,
jednodňové výlety
> Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia,
Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
> Životné a úrazové poistenie
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
> Mentoring program
> Work life coaching program, bezplatné finančné a právne
poradenstvo
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3325896  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac