Mechanik výrobných strojov a zariadení

Miesto práce
Cesta ku Continentalu 8950/1, okres Zvolen
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Mechanická údržba strojov a zariadení, podľa platných interných štandardov
a postupov
> Vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby
> Vykonávanie plánovanej údržby a plnenie plánovaných úloh a úloh zadaných nadriadeným; obsluha a používanie meracích prístrojov
> Realizácia inšpekčných kontrol na strojných zariadeniach
> Systematické vyhľadávanie chýb v oblasti mechaniky, pneumatiky a hydrauliky
na výrobných zariadeniach a ich odstránenie
> Evidencia vykonanej práce a použitého materiálu v SAP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik, automechanik, nastavovač

Požadovaná prax

3

> Svedomitosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa,
práca v teame

Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
Vyplácame 13. plat a CONTI bonus
Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov

Životopisy zasielajte e-mailom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3318131  Dátum zverejnenia: 23.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou