Big data špecialista

Miesto práce
Cesta ku Continentalu 8950/1, okres Zvolen
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Interpretácia dát, analýza výsledkov pomocou štatistických techník.
> Rozvoj a implementácia dátových analýz, systémov zberu dát.
> Navrhovanie a rozvoj ďalších stratégií, ktoré optimalizujú štatistickú efektívnosť a kvalitu.
> Manažment monitorovania výrobného prostredia.
> Analýza údajov a tvorba reportov.
> Riešenia naprieč oddeleniami.
> Schopnosť analyzovať rôzne zdroje dát a zrozumiteľne ich interpretovať manažmentu spoločnosti
> Definovanie nových požiadaviek na softvérové projekty.
> Analýza existujúcich riešení, návrhy a uplatňovanie zlepšení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Schopnosť analyzovať rôzne zdroje dát a zrozumiteľne ich interpretovať manažmentu spoločnosti
Definovať nové požiadavky na softvérové projekty
Analyzovať existujúce riešenia, návrhy a uplatniť zlepšenia

flexibilná pracovná doba,
home office,
zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
13. a 14. plat ,
bonus podiel na zisku koncernu,
variabilná ročná odmena podľa splnených cieľov,
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
a mnohé ďaľšie sociálne benefity.

Životopisy zasielajte prosím prostredníctvom linku, ktorý vás presmeruje na portál spoločnosti Continental. Vopred vám ďakujeme za váš čas venovaný nahratiu vášho životopisu a vyplneniu online testov, ktoré sú predpokladom pre ústny pohovor.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.
Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3300417  Dátum zverejnenia: 2.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou