Vedúci výrobného oddelenia obrobňa

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
2383€ brutto plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Koordinuje výrobné projekty a zmeny procesov
> Zavádza zmeny v rámci 4. priemyselnej revolúcie / Idustry 4.0 vo výrobe
> Organizuje výrobný úsek obrobňa s počtom zamestnancov 300, nastavuje, riadi a kontroluje procesy, plánuje rozvoj oddelenia
> Sleduje a zodpovedá za plnenie cieľov výrobného úseku v oblasti kvality, výkonu, nákladov a BOZP
> Nastavuje a optimalizuje procesy
> Analyzuje príčiny problémov a prijíma opatrenia na ich odstránenie
> Aktívne sa podieľa na trvalom zlepšovaní procesov a znižovaní nákladov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, strojárstvo, výrobná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Požadovaná prax

5

> Technické myslenie
> 5 rokov praxe vo výrobe so súsenosťou s riadením
> Prax a znalosti v oblasti procesov obrábania (výrobného segmentu obrobňa) sú výhodou,
> Pokročilá orientácia v systémoch kvality
> Schopnosť efektívnej komunikácie, rozhodnosť, riešenie problémov

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Vyplácame 13. plat a podiely na zisku

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Alexandra Balintova
Tel.: +421 45 5318 692
E-mail: poslať životopis
ID: 3292316  Dátum zverejnenia: 9.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2383€ brutto plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"