Špecialista pre duálne vzdelávanie

Miesto práce
Cesta ku Continentalu 8950/1, okres Zvolen
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia duálneho vzdelávania
Nastavenie konceptu pre duálne vzdelávanie v spolupráci so školami
Zaisťovanie a kontrolovanie kvality odbornej výučby v podniku
Vedenie administratívy, ktorá súvisí s duálnym vzdelávaním
Spolupráca pri zabezpečení odbornej praxe
Koordinácia inštruktorov duálneho vzdelávania v podniku
Organizácia a výkon náborových a prezentačných aktivít
Komunikácia so žiakmi, rodičmi a strednými školami
Spolupráca s verejnou a štátnou správou
Sledovanie legislatívy a zodpovedanie za jej dodržiavanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické, strojártsvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

> Jazykové znalosti - Anglický jazyk (pokročilý), Nemecký jazyk výhodou
> PC znalosti na pokročilej úrovni (Excel, Word), znalosť SAP systému výhodou
> Pokročilá znalosť legislatívy a vedenia administratívy v oblasti duálneho vdelávania,
> Samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, schopnosť zvládať kritické situácie, odolnosť voči stresu, prezentačné schopnosti

flexibilná pracovná doba,
home office,
zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
13. a 14. plat,
bonus podiel na zisku koncernu,
variabilná ročná odmena za splnené ciele,
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
a mnohé ďaľšie sociálne benefity.

Životopisy zasielajte prostredníctvom linku, ktorý vás presmeruje na portál spoločnosti Continental. Ďakujeme vám vopred za váš čas venovaný nahratiu CV a absolvovaniu online testovania, ktoré je predpokladom pre ústny pohovor.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
ID: 3290114  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou