HR business partner (m/f)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Strategický partner pre manažérov
  • Poradenstvo v oblasti zamestnaneckých vzťahov, plánovania nástupníctva, odmeňovania, riadenia talentov, riešenia sporov, disciplinárnych pohovorov a opatrení na udržanie zamestnancov
  • Konzultantácie pre zamestnancov a manažérov vo všetkých personálnych otázkach
  • Partner pri analýze vzdelávacích potrieb zamestnancov a facilitátor talent manažment konferencií

2. Náborár – prijímanie a výber zamestnancov
  • Realizácia kompletného cyklu náboru výrobných aj nevýrobných zamestnancov na vybraných oddeleniach, analýza požiadaviek na nábor nových zamestnancov, koordinácia interných preradení
  • Inzercia prac.ponúk, selekcia životopisov, plánovanie a realizácia osobných aj telefonických pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie
  • Koordinácia nástupu nových zamestnancov - komunikácia s uchádzačom, príprava pracovnej ponuky, realizácia niektorých uvodných školení

3. Administrativny expert v oblasti HR
  • Vykonávanie administratívnych úloh–úpravy v SAP (úpravy mzdy, ukončovanie zamestnancov), tvorba a úprava reportov a dodatkov k pracovným zmuvám, tvorba prezentácií, práca v e-recruitingovom systéme a pod.)
  • Koordinácia odchodov zamestnancov (realizácia a administrácia výstupných pohovorov, príprava dohôd o skončení pracovného pomeru, zabezpečovanie súladu so Zákonníkom práce)

4. Manažér zlepšovacích nápadov (ZN)
  • Konzultácia navrhovaných odmien, riadenie a iniciácia procesu posudzovania ZN
  • Admin. spracuvávanie a uzatváranie ZN v systéme, príprava podkladov pre mzdové oddelenie
  • Pravidelný reporting, príprava štatistík, spravovanie CIM shopu a príprava súťaží pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne ekonómia, ľudské zdroje (pers.manažment),pracovná psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Základy

  • Samostatnosť, rozhodnosť
  • Efektívna komunikácia, asertivita
  • schopnosť budovať vzťahy, diplomatické vystupovanie

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Vyplácame 13. plat a CONTI bonus (podiel na hospodárskom zisku spoločnosti)

Svoj životopis zašlite prosím cez portál našej spoločnosti prostredníctvom reakčnej linky v tejto ponuke.

Po prihlásení je potrebné do 3 dní vyplniť online diagnostické testovanie bez ktorého Vaša žiadosť nemôže byť spracovaná.

Ďakujeme Vám za Váš čas a tešíme sa na Vás.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3281514  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude upresnené na osobnom stretnutí