Supplied Materials Quality Assurance Technician (SQA)

Miesto práce
Dolne Vestenice, Slovakia, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> aktívna komunikácia s dodávateľmi o kvalite nakupovaných dielov,
> podpora vstupných kontrolórov (QS-WE) a vstupných skúšok materiálu v prípade poklesu kvality,
> komunikovanie a zavádzanie technických zmien a požiadaviek kvality,
> podpora implementácie systému kvality podľa ISO/TS 16949,
> presadzovanie opatrení vzťahujúcich sa na odchýlky zistené pri interných a externých auditoch,
> podpora pri auditoch procesu u dodávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

> dobrá znalosť materiálov, procesu a produktov
> skúsenosť so štruktúrovaným riešením problémov (8D, Fish bone,...)
> znalosť systémov kvality: APQP, SPC, PPAP (EMPB), 8D, ISO/TS 16949, VDA 6.3
> znalosť dokumentácie systému kvality
> interný audítor, skúsenosť s auditmi u dodávateľov výhodou
> znalosť PC (MS Office, SAP, Lotus Notes)
> osobnostné predpoklady:
• analytické myslenie
• dobré komunikačné zručnosti, tímový hráč
• organizačné schopnosti
• schopnosť presadiť sa, schopnosť dobre zvládať stresové situácie

> zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
> príspevok na stravovanie a pitný režim,
> príspevok do III. dôchodkového piliera,
> pružný pracovný čas,
> rôzne nepeňažné benefity

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3266084  Dátum zverejnenia: 15.1.2018