Programmer (C language)

Miesto práce
Zvolen, Slovakia, Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
01/01/2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vývoj a testovanie riadiaceho SW elektronických parkovacích bŕzd pre automobilky z celého sveta,
analýza požiadaviek na vyvíjaný SW, následná integrácia testov do SW a samotné prevedenie testov SW (výsledný SW bude implementovaný do automobilu)
tvorba špecifikácií testov, test-plánov
Programovanie rôznych testovacích prípadov v špeciálnom prostredí pre Unit testy (derivácia C)
Vykonávanie podrobných analýz designu a architektúry SW (UML)
Úprava a starostlivosť o testovacie prostredie v závislosti na jeho špecifickom použití (CAN communication, testy ECU, LabView)
Programovanie: C, tvorba skript-pv v Python atď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý

Vysokoškolské vzdelanie (IT, SW inžinierstvo, mechatronika, elektrotechnika)
Jazykové znalosti - Anglický jazyk (aktívne)
UML (základy), C (pokročilý), Python (pokročilý)
Prax na podobnej pozícii výhodou
tímová duch podmienkou :-)

flexibilná pracovná doba,
práca v dynamickom medzinárodnom prostredí,
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
13. a 14. plat (50% mesačnej mzdy),
ročný Conti bonus,
ročná prémia za splnené ciele,
penzijný program,
bohatý sociálny program,
naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3258078  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou