Technik BOZP

Miesto práce
Puchov, Slovakia, okres Púchov
Termín nástupu
01.01.2018

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činnosti bezpečnostného technika (bezpečnostnotechnickej služby) v zmysle zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.
Pracovné miesto sa obsadzuje na dobu určitú - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

  • odborná spôsobilosť bezpečnostného alebo autorizovaného bezpečnostného technika
  • znalosť platnej legislatívy v oblasti BOZP,
  • spôsobilosť interného audítora podľa OHSAS 18001
  • organizačné schopnosti a lektorské a prezentačné zručnosti, schopnosť samostatného rozhodovania
  • práca s MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint) na pokročilej úrovni
  • výhodou je špecializované VŠ vzdelanie v odbore BT

  • práca vo veľkej medzinárodnej firme
  • dovolenkový a vianočný príplatok (13. a 14. plat)
  • príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
  • množstvo zamestnaneckých benefitov vyplývajúcich z kolektívnej zmluvy
  • široké možnosti firemného vzdelávania a profesionálneho aj kariérneho rozvoja

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Vás prosíme o zaslanie žiadosti a životopisu. Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme na tel. čísle 042/461 3587.
Uchádzačov budeme informovať o postupe výberového konania telefonicky, prípadne e-mailom. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem ako aj za zaslanie životopisu do 14.12.2017.

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 3257368  Dátum zverejnenia: 1.12.2017