Simulačný inžinier (FEM)

Dolné Vestenice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 864 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy 1587€ + 8 % var. zložka mzdy (127€) + 150,-€ dochádzkový bonus. Mzdu je možné upraviť v závislosti od odborných vedomostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa podieľať na vývoji nových produktov? Máte skúsenosti s FEM metódami a softvérom? Chcete v tejto oblasti rásť a zdokonaľovať sa? Ste tímový hráč?

Hľadáme nového kolegu do nášho FEM tímu.

Čo bude vaša práca
• simulácia a vývoj gumo-kovových a plastových produktov
• vypravovanie FEM reportov na základe noriem CTVC a zákazníka
• vývoj simulačných metód
• výmena znalosti/skúsenosti s kolegami na medzinárodnej úrovni
• výmena informácii s inými oddeleniami (CAD, vývoj produktu)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Veľmi dobrá znalosť MKP,
• Skúsenosť so softvérom Abaqus je výhodou
• Skúsenosť s navrhovaním konštrukčných dielov pre automobilový priemysel je výhodou
• Komunikatívnosť a ochota pracovať v tíme a zároveň aj samostatne
• Technické a analytické myslenie
• Znalosť MS Office

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • +8% variabilná zložka mzdy
  • 150€/mesačne dochádzkový bonus
  • 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim
  • 1 x ročne valorizácia
  • 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • pružný pracovný čas,
  • home office (po 12 mesiacoch)
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • vernostný bonus
  • odmeny za zlepšovacie návrhy
  • jazykové kurzy

Váš životopis nám môžete zaslať aj priamo na: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 3248699  Dátum zverejnenia: 20.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 864 EUR/mesiac