Simulačný inžinier (FEM)

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa podieľať na vývoji nových produktov? Máte skúsenosti s FEM metódami a softvérom? Chcete v tejto oblasti rásť a zdokonaľovať sa? Ste tímový hráč?

Hľadáme nového kolegu do nášho FEM tímu.

Čo bude vaša práca

• simulácia a vývoj gumo-kovových a plastových produktov
• vypravovanie FEM reportov na základe noriem CTVC a zákazníka
• vývoj simulačných metód
• výmena znalosti/skúsenosti s kolegami na medzinárodnej úrovni
• výmena informácii s inými oddeleniami (CAD,vývoj produktu)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Veľmi dobrá znalosť MKP,
• Skúsenosť so softvérom Abaqus je výhodou
• Skúsenosť s navrhovaním konštrukčných dielov pre automobilový priemysel je výhodou
• Komunikatívnosť a ochota pracovať v tíme a zároveň aj samostatne
• Technické a analytické myslenie
• Znalosť MS Office

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,
  • vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
  • príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
  • príspevok na stravovanie a pitný režim,
  • príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • pružný pracovný čas,
  • rôzne nepeňažné benefity

Informácie o výberovom konaní

Pozývať na výberové konanie budeme najskôr po 22.4.2020

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kde nás nájdete

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Gumárenská 395/19
972 23 Dolné Vestenice
ID: 3248699  Dátum zverejnenia: 16.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac