CAD Designer

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
1 728 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy 1461€ + 8 % var. zložka mzdy (116€) + 150,-€ dochádzkový bonus. Mzdu je možné upraviť v závislosti od skúseností a praxe.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> modelovanie gumo-kovových, plastových a antivibračných produktov
> tvorba výkresovej dokumentácie podla zákazníckych noriem,
> simulácie na optimalizáciu konštrukcie výrobku s využitím softvéru (Catia V5, SW),
> spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti,
> globálna spolupráca s R&D centrami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Aplikovaná mechanika, strojárske technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
CATIA V5 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

> vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (technický smer)
> pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý chce na sebe pracovať
> CAD znalosti Catia V5 alebo Solidworks,
> anglický jazyk alebo nemecký jazyk na úrovni minimálne B2
> technické a analytické myslenie, znalosť výkresovej dokumentácie
> tímový a proaktívny hráča
> komunikatívnosť
> znalosť MS office
> všeobecný rozhľad v automobilovom priemysle

  • zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • +8% variabilná zložka mzdy
  • 150€/mesačne dochádzkový bonus
  • 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim
  • 1 x ročne valorizácia
  • 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • pružný pracovný čas,
  • home office (po 12 mesiacoch)
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • vernostný bonus
  • odmeny za zlepšovacie návrhy
  • jazykové kurzy

Váš životopis nám môžete zaslať aj priamo na: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 3248698  Dátum zverejnenia: 2.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 728 EUR/mesiac