CAD design engineer (Ref. č.: 75854BR)

Miesto práce
Dolne Vestenice, Slovakia, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Modelovanie gumo–kovových, plastových a antivibračných produktov v 3D softvéri Catia V5 alebo Solidworks
•Tvorba výkresovej dokumentácie výrobkov v softvéri Catia V5 alebo Solidworks podľa CTVC a zákazníckych noriem
• Jednoduché simulácie na optimalizáciu konštrukcie výrobku s využitím softvéru (Catia V5, SW)
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
• Globálna spolupráca s R&D centrami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Aplikovaná mechanika, strojárske technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Znalosť software Catia V5 alebo Solidworks na úrovni pokročilý
• Znalosť strojárskych technológií (tlakové liatie hliníka, lisovanie plechov, vstrekovanie plastov)
• Všeobecná rozhľadenosť v automobilovom priemysle
• Technické myslenie
• Angažovanosť, zodpovednosť, proaktivita a odolnosť voči stresu
• Povinná prax v automobilovom alebo strojárenskom priemysle – minimálne 1 rok
• Skúsenosti s GD&T

> zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
> príspevok na stravovanie a pitný režim,
> príspevok do III. dôchodkového piliera,
> pružný pracovný čas,
> rôzne nepeňažné benefity

Kde nás nájdete

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Gumárenská 395/19
972 23 Dolné Vestenice
ID: 3248698   Dátum zverejnenia: 16.3.2018