Product developer

Dolne Vestenice, Slovakia, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie projektov od zákazníckeho dopytu až po odovzdanie do série v oblasti gumo-kovových a gumo-plastových výrobkov;
  • vedenie projektového tímu;
  • plánovanie, organizovanie, sledovanie a riadenie všetkých hľadísk projektu v nepretržitom procese, tak aby sa dosiahli ciele projektu;
  • udržiavanie vzťahov so zákazníkmi, s dodávateľmi;
  • kontroluje riadenie všetkých hľadísk projektu v nepretržitom procese, tak aby sa dosiahli ciele projektu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

> zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
> príspevok na stravovanie a pitný režim,
> príspevok do III. dôchodkového piliera,
> pružný pracovný čas,
> rôzne nepeňažné benefity

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3247560  Dátum zverejnenia: 21.11.2017