Technológ (oddelenie priemyselného inžinierstva)

Miesto práce
Zvolen, Slovakia, Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie a optimalizácia procesov obrobne
  • Vypracovávanie analýz pre jednotlivé pracoviská a stanice výrobných liniek, podkladov pre zmeny výrobných prostriedkov
  • Podieľanie sa na plánovaní nových liniek spracovávaním nových návrhov layoutov, FMEA, Flow Charty, časové námery; na realizácii navrhovaných nápravných opatrení z procesných a zákazníckych auditov ako aj na realizácií „dobrých nápadov"
  • Koordinácia práce externých firiem v závode, kontakt s dodávateľmi
  • Navrhovanie zmien technologických parametrov výroby
  • Vytváranie mikrolayoutov staníc a liniek, spolupráca s oddelením logistiky, kvality,výroby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vysokoškolské vzdelanie (technické zameranie)
Jazykové znalosti - Anglický jazyk (komunikatívne), Nemecký jazyk - výhodou
Čítanie výkresovej dokumentácie, orientácia v pneumatike, hydraulike, znalosť

Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
Vyplácame 13. plat a CONTI bonus
Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov
Máme flexibilný pracovný čas a home office

Svoj životopis zašlite prosím cez job portál našej spoločnosti prostredníctvom reakčnej linky v tejto ponuke. Po prihlásení je potrebné vyplniť online assessment bez ktorého Vaša žiadosť nemôže byť spracovaná.

Ďakujeme Vám za Váš čas a tešíme sa na prípadnú spoluprácu s Vami.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3241610  Dátum zverejnenia: 15.12.2017