Time management engineer (normovanie a ergonómia)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na osobnom pohovore

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Normovanie pracovných miest vo výrobných segmentoch s ohľadom na legislatívne požiadavky SR
  • Vypracovávanie časových námerov a analýz pre jednotlivé pracoviská a stanice výrobných liniek
  • Vypracovávanie a vyhodnocovanie časových štúdií s cieľom zistiť, koľko času, pracovníkov a strojných zariadení je potrebných na uskutočnenie pracovných úkonov
  • Odhaľovanie neefektívnosti vo výrobnom procese
  • Spracovávanie analýz a príprava podkladov pre vypracovanie posúdenia rizika, spolupráca s pracovnou zdravotnou službou
  • Vypracovávanie dokumentácie (štandardy práce, procesné flow charty)
  • Spracovávanie a koordinácia činností spojených s vytvorením P-FMEA

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Čítanie výkresovej dokumentácie, technické a logické uvažovanie
  • Znalosť MTM a softvéru Tecnomatix Plant Simulation výhodou
  • Znalosť SAP, APIS – FMEA
  • Jazykové znalosti (Anglický alebo Nemecký jazyk na úrovni pokročilý)
  • Samostatnosť, orientácia na kvalitu, zodpovednosť, iniciatíva

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov
  • Vyplácame 13.plat a CONTI bonus

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3222715  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na osobnom pohovore