Študentské stáž v tíme konštrukčných inžinierov (medzinárodné projekty)

Miesto práce
okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame mimoriadnu pracovnú príležitosť pre zanietených mladých ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať v oblasti konštrukcie a projektového manažmentu.

Ak si:

  • študent VŠ so zameraním na strojárstvo (konštrukciu), výrobnú techniku či automobilový priemysel a pod.
  • máš chuť získať cenné pracovné skúsenosti v tom čo si vyštudoval
  • zaujíma ťa oblasť automotive a v budúcnosti by si chcel pracovať ako konštrukčný a projektový inžinier

Tak potom hľadáme práve Teba!

Tvojou hlavnou náplňou práce bude vykonávanie zmien vo výkresovej dokumentácií strojov, zariadení a prípravkov a práca s CAD programom (Solid Works). Budeš súčasťou tímu konštruktérov na oddelení centrálneho priemyselného inžinierstva, ktorí pracujú na medzinárodných projektoch v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automobilový priemysel, výrobné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Sme úspešná, medzinárodná a naozaj stabilná spoločnosť (sme tu už nejaký ten rok)
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí plnom príjemných zmien (máš sa na čo tešiť)
  • Záleží nám na osobnom raste každého jedného zamestnanca (veľa Ťa naučíme)
  • Pre zamestnancov poskytujeme teplé obedy v priestoroch spoločnosti (na prázdny žalúdok sa ťažko rozmýšľa)
  • Pre našich zamestnancov ponúkame mnoho voľnočasových aktivít zadarmo alebo za zvýhodnené ceny(masáže, plaváreň, divadlo, tenis..)

Pozn.- práca sa realizuje formou dohody o brigádnickej práci študentov (cca 20 h/týždeň).

Ak sa Ti to celkom pozdáva, pošli nám svoje CV a motivačný list cez portál profesia.sk, určite odpovieme.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3221962  Dátum zverejnenia: 22.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na osobnom stretnutí