Programátor vývojového SW - vývoj SW pre návrh brzdových strmeňov

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj interného aplikačného softvéru na podporu návrhu brzdových strmeňov
Zastrešenie celého procesu vývoja softvéru
Špecifikácia plánovaných zmien s internými zákazníkmi, tzn. dizajnérmi pracujúcimi celosvetovo
Implementácia zmien v objektovo orientovanom vývojovom prostredí CAMOS Developer
Testovanie implementovaných zmien
Uvoľnenie softvéru do prevádzky

Príležitostné služobné cesty do zahraničia v závislosti od požiadaviek projektu
Prezentácia uskutočnených dizajnových a softvérových riešení celosvetovej R&D organizácii

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie, aplikovaná informatika, mechatronika, a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Objective-C - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívna znalosť anglického jazyka
znalosť princípov objektovo orientovaného programovania
skúsenosti s tvorbou skriptov, analytické myslenie
databázové znalosti výhodou, napr. SQL, ORACLE
skúsenosti s návrhom užívateľského rozhrania - tvorba GUI
didaktické skúsenosti
znalosť nástrojov simulácie a vývoja (MATLAB, LABView) výhodou
znalosť v CAD systémoch (2D a 3D) výhodou

flexibilná pracovná doba,
práca v dynamickom medzinárodnom prostredí,
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
13. a 14. plat (50% mesačnej mzdy),
ročný Conti bonus,
penzijný program,
bohatý sociálny program,
naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Váš životopis prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk. Vašu žiadosť si starostlivo preštudujeme. Kontaktovať budeme následne vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu s Vami.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3219012  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou