ESH technik

Miesto práce
Zvolen, Slovakia, Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
01/01/2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za plnenie úloh v súlade s legislatívou a korporátnymi požiadavkami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi,
* vykonávanie školení, analýza rizika, plánovanie a vykonávanie inšpekcií,
* šetrenie úrazov a nehôd, dokumentácia a opatrenia,
* organizácia meraní pracovného prostredia a súvisiaca dokumentácia,
* manažment chemických látok a zmesí, tvorba inštrukcií na zaobchádzanie s nimi,
* transformácia korporátnych požiadaviek - tvorba predpisov,
* dokumentácia ochrany pred požiarmi, manažment dodávateľov - povolenie horúcich prác a školenia,
* zodpovednosť za plnenie úloh v súlade s korporátnymi požiadavkami v oblasti ochrany životného prostredia - odpadové hospodárstvo, evidencia odpadov, odpad z obalov,
* organizovanie, vykonávanie a kontrola pre dokumentovanie záležitostí týkajúcich sa bezpečnosti závodu,
* havarijná pripravenosť, vykonávanie auditov, operatívne úlohy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - Manažment BOZP a PO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Anglický jazyk - aktívne,
Znalosť ESH legislatívy,
prax v obore vítaná,
asertivita, prirodzená autorita, komunikačné a prezentačné schopnosti, time manažment, proaktívny prístup, inovatívne myslenie

flexibilná pracovná doba,
práca v dynamickom medzinárodnom prostredí,
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
13. a 14. plat (50% mesačnej mzdy),
ročný Conti bonus,
penzijný program,
bohatý sociálny program,
naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Svoje CV zašlite prosím cez job portál našej spoločnosti prostredníctvom reakčnej linky v tejto ponuke. Ďakujeme Vám za Váš čas venovaný zaslaniu Vášho životopisu a vyplneniu online assessmentu. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu s Vami.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3219011  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou