FE inžinier

Miesto práce
Zvolen, Slovakia, Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava modelu pre výpočet dVg, dV1, frekvenčnú analyze (MESHING)
* Analýza existujúcih a vývoj nových metód a postupov
* Frekvenčné a lineárno-statické analýzy brzdových systémov a ich súčastí
* Optimalizácia brzdových systémov, modálne analýzy
* Definícia okrajových podmienok, vývoj výpočtových metód
* Využívanie metódy konečných prvkov
* Práca v programoch HYPERWORKS a ABAQUS
* Podpora konštruktérov pri vývoji brzdových strmeňov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ strjnícka - aplikovaná mechanika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

> Znalosti mechaniky (statika, elastomechanika,kinematika), matematiky, vibračnej náuky a strojárskej dynamiky
> Komunikatívna znalosť anglického jazyka
> Znalosti práce v programoch HYPERWORKS a ABAQUS výhodou

flexibilná pracovná doba,
práca v dynamickom medzinárodnom prostredí,
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
13. a 14. plat (50% mesačnej mzdy),
ročný Conti bonus,
penzijný program,
bohatý sociálny program,
naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Svoje CV zašlite prosím cez job portál našej spoločnosti prostredníctvom reakčnej linky v tejto ponuke. Ďakujeme Vám za Váš čas venovaný zaslaniu Vášho životopisu a vyplneniu online assessmentu. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu s Vami.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3219009  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou