Technológ pre FMEA (Priemyselné inžinierstvo)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Moderator pre procesnú FMEA (obrobňa, galvanizovňa, montáž) pre portfóliio produktov vyrábaných v CASS
  • Vedenie a aktualizacia P/FMEA suborov, vedenie workshopov
  • Aplikácia Master P-FMEA suborov pre výrobné procesy závodu
  • Spolupráca pri tvorbe Master P-FMEA pre nove produkty s Central Industrial Engineering
  • Organizácia aktivít súvisiacich s reverznou P-FMEA - plánovanie a realizácia
  • Vypracovávanie analýz pre potreby zákazníckych a systémových auditov a analýz pre potreby definovania opatrení v procese neustáleho zlepšovania procesov
  • Zodpovedá za proces interného školenia pre základy procesnej FMEA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (strojárstvo, dopravná a manipulačná technika, výrobné technológie, automatizácia a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického zamerania, prípadne SŠ vzdelanie
  • Jazykové znalosti - Anglický jazyk – komunikatívna znalosť
  • Znalosti procesov obrábania a montáže v strojárstve
  • skúsenosti s FMEA metodológiou, znalosti FMEA (VDA 6.3, TS 16949, AIAG, atď.) výhodou
  • Znalosti APIS IQ software výhodou
  • Samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné a prezentačné schopnosti

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Vyplácame 13. plat a CONTI bonus
  • Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov
  • Máme flexibilný pracovný čas a home office

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme telefonicky kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3212015  Dátum zverejnenia: 11.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na osobnom stretnutí