Elektrikár

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnene na vyberovom konani

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Elektroúdržba, oprava a ošetrovanie strojov a technológií v strojárskej výrobe za účelom umožniť bezporuchový chod výrobných procesov a dodávku kvalitných výrobkov zákazníkom
  • Uskutočnovanie predpísanej prediktívnej údržby
  • Sledovanie a analýza príčin porúch a zariadení, spolupráca s odbornými útvarmi na ich odstraňovaní
  • Vedenie potrebnej evidencie v SAP

Kľúčové požiadavky:

  • Stredoškolské vzdelanie s výučným listom/s maturitou elektrotechnického zamerania
  • Znalosť čítania elektrotechnických schém a prvkov
  • Znalosť základných častí strojov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnicke

  • Prax s elektroúdržbou a opravami výrobných strojov a zariadení veľkou výhodou
  • Skúsenosti s preventívnou a prediktívnou údržbou
  • Znalosť základou anglického jazyka výhodou
  • Znalosť práce s PC
  • Znalosť siemens simatic S5 a S7 výhodou
  • Certifikát v súlade s vyhláškou 508/2009 Z.z. §22
  • Schopnosť pracovať v tíme, iniciatíva, schopnosť správneho rozhodovania

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Vyplácame 13. plat a CONTI bonus
  • Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme telefonicky kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3205669  Dátum zverejnenia: 4.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnene na vyberovom konani