Špecialista materiálového plánovania - zastupovanie počas MD

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Objednávanie výrobného materiálu od pridelených dodávateľov podľa požiadaviek výroby
  • Neustále sledovanie stavu a dostuponosti výrobného materiálu
  • Zodpovednosť za stav zásob na mesačnej báze
  • Optimalizácia logistických procesov súvisiacich s dodávkami výrobného materiálu
  • Riadenie kritických situácií s dodávateľmi
  • Spracovanie dodávateľských reklamácií
  • Hodnotenie dodávateľov
  • Tvorba analýz a reportov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • prax v odbore min. 3 roky
  • nemecký jazyk výhodou
  • znalosť SAP výhodou
  • samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, schopnosť zvládať kritické situácie, odolnosť voči stresu
  • PC znalosti na pokročilej úrovni (Excel, Word)

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat
  • flexibilná pracovná doba,
  • home office,
  • bohatý sociálny program,
naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Váš životopis prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk. Vašu žiadosť si starostlivo preštudujeme. Kontaktovať budeme následne vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3197049  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou