Vývojový inžinier - Dopravné pásy, zastupovanie počas MD a RD

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat od 1330 eur Brutto + variabilná zložka platu a ďalšie benefity uvedené v sekcií "Čo ponúkame"

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a vyhodnocovanie nových receptúr v prevádzke,
  • kontrola a vyhodnocovanie prípravy a kvality zavedených zmesí v prevádzke,
  • tvorba a optimalizácia miešacích postupov prípravy zmesí,
  • testovanie a vyhodnocovanie nových surovín a výstužných materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ - chemického zamerania na gumárenskú technológiu,
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
  • znalosť základných štatistických metód,
  • základné znalosti používaných vystužených materiálov v gumárenskom priemysle

  • Nadštandardné ohodnotenie,
  • štruktúrovaný tréningový plán pre nových kolegov,
  • interné vzdelávanie (workshopy, tréningy, coaching a iné),
  • jazykové kurzy,
  • inšpirujúci kolektív s dobrým team spiritom.
ID: 3192865  Dátum zverejnenia: 30.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný plat od 1330 eur Brutto + variabilná zložka platu a ďalšie benefity uvedené v sekcií "Čo ponúkame"