Vedúci plánovania výroby

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
mesačne od 1400,-€ a viac v závislosti od skúseností a praxe + 13. a 14. plat a ostatné finančné benefity podľa kolektívnej zmluvy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> vedenie oddelenia plánovania výroby;
> koordinácia činností s inými oddeleniami spoločnosti a centrálnym nákupom na zabezpečenie požiadaviek zákazníka;
> negociácia rámcových (logistických a nákupných) podmienok s dodávateľmi;
> plánovanie kapacít pre nákup a logistiku;
> plánovanie a kontrola nákladov na zverenom nákladovom stredisku;
> dohľad nad materiálovou dispozíciou s ohľadom na veľkosť zásob;
> spolupráca pri projektoch;
> realizácia nápravných opatrení z auditov;
> spolupráca s oddelením kvality v oblasti rozvoja dodávateľov;
> riešenie nutnosti zvláštnych transportov;
> riešenie kritických situácií v dodávkach materiálov;
> zabezpečenie dodržania potvrdených termínov a predaja;
> pravidelné prezentovanie výsledkov pred manažmentom;

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

Osobnostné predpoklady:
> prezentačné zručnosti
> dobré komunikačné zručnosti
> praktické myslenie
> odolnosť voči stresu
> flexibilita
> organizačné schopnosti

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska
> príspevok na stravovanie a pitný režim
> príspevok do III. dôchodkového piliera
> rôzne nepeňažné benefity
ID: 3023985  Dátum zverejnenia: 25.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačne od 1400,-€ a viac v závislosti od skúseností a praxe + 13. a 14. plat a ostatné finančné benefity podľa kolektívnej zmluvy