Konštrukčný inžinier (automotive)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na výberovom konaní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Vytváranie výkresovej dokumentácie pre prípravky, stroje a zariadenia pri nábehu nových projektov
> Návrhy konštr. riešenia prípravkov ,optimalizácia procesov
> Podieľanie sa na plánovaní nových liniek spracovávaním návrhov prípravkov, kontrola prípravkov pri doručení od externého dodávateľa
> Podieľanie sa na konštrukčných uvoľneniach nových SaZ
> Koordinácia spolupráce s vývojovým tímom vo Zvolene a Frankfurte, koordinácia vývojových aktivít v rámci technického vývoja a vypracovávanie analýz z výkresov
> Zaistenie štandardizácie a aktualizácie výkresovej dokumentácie
> Kontaktovanie externých dodávateľov za účelom upresnenia špecifikácie a výroby výmenných dielov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

konštrukcia, strojárstvo, výrobné technológie a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

> Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (strojárske, technické, konštruktérske zameranie)
> Jazykové znalosti - Anglický jazyk (aktívne) alebo Nemecký jazyk (aktívne)
> MS Office, technické kreslenie, ACAD, Solid Works, CATIA (výhodou), SAP (výhodou)
> Orientácia v pneumatike, hydraulike, materiáloch, orientácia v obrábacích nástrojoch výhodou
> Organizačné a koordinačné schopnosti, komunikatívnosť, time management, kreativita

  • zázemie modernej, stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
  • práca s najnovšími technologickými postupmi a procesmi
  • bohatý sociálny program (permanentky, fitness, masáže, kultúrne, spoločenské a športové podujatia)
  • 13. , 14 plat a CONTI bonus
  • flexibilný pracovný čas
  • home office

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme za Váš záujem a zaslanie životopisu.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2833261  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na výberovom konaní