Technológ produktu vo výrobe pneumatík (Materiály)

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
01.06.2018
Ponúkaný plat pri nástupe od 941,- Eur brutto/mesiac, po zaškolení priemerný plat 1 422,- Eur brutto/mesiac.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> zodpovedá za vecné a termínové plnenie požiadaviek R&D pri zavádzaní nových surovín a gumárenských zmesí do sériovej výroby
> vypracováva a zodpovedá za dokumentáciu pre proces výroby skúškových a sériových zmesí (navažovací a miešací predpis, receptúry v riadiacich PC linkách)
> zodpovedá za operatívne úpravy procesov vo výrobe zmesí
> navrhuje a realizuje nápravné a preventívne opatrenia s cieľom zefektívniť a skvalitniť výrobno-technologický proces prípravy zmesí
> spolupracuje pri zavádzaní nových zariadení a procesov do sériovej výroby
> zodpovedá za zavádzanie zmien vyplývajúcich z auditov kvality
> navrhuje zlepšenia technologických procesov a nápravné a preventívne opatrenia vo výrobe zmesí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický odbor alebo obdobný technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

> znalosť technologických postupov vo výrobe pneumatík je výhodou
> dobré technické myslenie, jasná a otvorená komunikácia

> Odmeňovanie na základe výkonu, skúsenosti, dosiahnutých výsledkov a inovácii
> Bonusový systém (Výkonnostný & Podielový bonus zo zisku)
> Dovolenkový a vianočný bonus
> Flexibilný pracovný čas a HOME OFFICE
> Kariérny rast zahrňujúci individuálne plány za podpory kolegov a manažmentu
> Finančný príspevok pri jubileách a narodení dieťaťa
> Bohatý sociálny program: relax & wellness activity, rekreácie pre deti, rodiny
> Stravovanie v jedálni s veľkým výberom čerstvých jedál v cene len 0,85€ za menu
> Príležitosť pracovať v našom tíme spolu s medzinárodnými kolegami

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Vás prosíme o zaslanie CV a motivačného listu do 25.05.2018.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Do výberového konania sa môžete prihlásiť prostredníctvom našich interných webových stránok: http://www.continental-jobs.com. Pracovnú ponuku vyhľadáte prostredníctvom referenčného čísla 92045BR, ktoré uvediete ako kľúčové slovo v sekcii Search openings/Hľadať voľné pracovné miesta.

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 2510952  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný plat pri nástupe od 941,- Eur brutto/mesiac, po zaškolení priemerný plat 1 422,- Eur brutto/mesiac.