Mechanik, opravár - elektronik

Miesto práce
okres Púchov
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zmenová údržba elektro časti strojných zariadení
  • identifikácia porúch a ich opravy s využitím technickej dokumentácie, prístrojov, číslicovej a meracej techniky
  • preventívna údržba v zmysle plánov a predpisov na pridelených zariadeniach
Práca je vhodná aj pre absolventov SŠ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor elektro(zameranie slaboprúd, číslicová elektronika, automatizácia)

  • znalosti PLC systémov, automatizačných a
regulačných prvkov výhodou
  • platné osvedčenie z vyhlášky č. 508/2009 Z.z. -
odborná spôsobilosť na činnosť na technickom
zariadení elektrickom min. §21
  • zodpovednosť, iniciatíva, ochota vzdelávať sa

  • profesionálne pracovné prostredie v nadnárodnej spoločnosti
  • výhodné platové ohodnotenie a sociálny program spoločnosti (13. a 14. plat,
DDP, benefity)
  • možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu: od 01.05.2018, resp. dohodou.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie žiadosti spolu so životopisom a so súhlasom so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania na e-mail: praca@conti.sk do 12.04.2018.

Kde nás nájdete

Continental Matador Rubber, s.r.o.
T. Vansovej 1054
02001 Púchov
ID: 2442060   Dátum zverejnenia: 22.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou