Prevádzkový zámočník v trojzmennej nepretržitej prevádzke

Miesto práce
Gumárenská 395/19, 972 23 Dolné Vestenice, okres Prievidza
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva preventívnu údržbu strojov a zariadení
  • kontroluje technický stav strojných zariadení a hydraulických agregátov
  • opravu hydraulických lisov
  • opravu gumárenských strojov a zariadení
  • opravy zložitejších strojných častí
  • demontáž a montáž jednotlivých celkov energetických zariadení a ich
nastavenie
  • špecifikáciu potrebných ND
  • zváranie elektrickým oblúkom, plynom a CO2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
hydraulických a pneumatických schém
  • spôsobilosť na vysokozdvižný vozík
  • spôsobilosť na zdvíhacie zariadenia
  • zodpovedný prístup k práci

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • technický talent
  • spoľahlivosť

> zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
> príspevok na stravovanie a pitný režim,
> príspevok do III. dôchodkového piliera,
> dochádzkový bonus
> rôzne nepeňažné benefity

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kde nás nájdete

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Gumárenská 395/19
972 23 Dolné Vestenice
ID: 2404931   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou