Mechanik opravár strojov a zariadení 1 000 EUR Náborový príspevok

Miesto práce
Gumárenská 395/19, Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 500 EUR/mesiac! Náborový príspevok 1 000 €! minimálna mzda sa skladá zo základnej zložky mzdy 1100€ (Mzdu je možné upraviť v závislosti od odborných vedomostí a praxe) + 8 % var. zložka mzdy (88€) + 150,-€ dochádzkový bonus + zmenové príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca v trojzmennej nepretržitej prevádzke

  • vykonáva preventívnu údržbu strojov a zariadení
  • kontroluje technický stav strojných zariadení a hydraulických agregátov
  • opravu hydraulických lisov
  • opravu gumárenských strojov a zariadení
  • opravy zložitejších strojných častí
  • demontáž a montáž jednotlivých celkov energetických zariadení a ich
nastavenie
  • špecifikáciu potrebných ND
  • zváranie elektrickým oblúkom, plynom a CO2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
hydraulických a pneumatických schém
  • spôsobilosť na vysokozdvižný vozík
  • spôsobilosť na zdvíhacie zariadenia
  • zodpovedný prístup k práci

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • technický talent
  • spoľahlivosť

zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • +8% variabilná zložka mzdy
  • 150€/mesačne dochádzkový bonus
  • 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim
  • 1 x ročne valorizácia
  • 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • vernostný bonus
  • odmeny za zlepšovacie návrhy

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 2404931  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac