Kontrola, opracovanie výrobkov - práca na dve zmeny

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
17.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ručné opracovanie výrobkov, prípadne strojové opracovanie na jednoúčelových strojoch,
  • vzhľadová kontrola výrobkov,
  • balenie vyhovujúcich výrobkov podľa pracovného postupu,
  • vyplňovanie expedičných lístkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • skúsenosti s prácou s výrobnými zariadeniami výhodou
  • osobnostné predpoklady:
• tímový hráč
• flexibilita

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 13. a 14. plat,
  • príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
  • príspevok na stravovanie a pitný režim,
  • príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • rôzne nepeňažné benefity.

Vaša žiadosť o zamestnanie bude zaevidovaná v našej databáze uchádzačov o zamestnanie a spolu s ostatnými poskytnutými podkladmi ju dôkladne posúdia pracovníci personálneho oddelenia.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kde nás nájdete

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Gumárenská 395/19
972 23 Dolné Vestenice
ID: 2183396  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac