Elektroprojektant

CONTI engineering, s.r.o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300€ do 1800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie a vypracovávanie projektovej dokumentácie časti elektro, riešených úloh v zmysle EN, STN a iných platných predpisov podľa pokynov zodpovedného pracovníka.
Sledovanie vývoja noriem a právnych predpisov z oblasti elektrotechniky a bezpečnosti strojných zariadení.
Účasť pri realizácii a pri skúškach riešených úloh v dielni, prípadne u zákazníka.

spoločnosť Conti engineering ponúka prostredie plné nových výziev a svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- práca v ústretovom a dynamickom tíme
- príjemné pracovné prostredie
- jednozmenná pracovná doba, stravné lístky
- 13. plat a 14.plat
- flexibilná pracovná doba
- pitný režim (káva, čaj)
- firemné akcie, firemné rodinné víkendy
- možnosť získať nové poznatky a skúsenosti
- sebarealizácia, práca na zaujímavých projektoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Nutná znalosť elektrotechnických noriem v oblasti strojov.
Pokročilé ovládanie programu EPLAN P8 a AutoCAD
Odborná spôsobilosť v elektrotechnike § 22

Projekčná organizácia pre návrh a riešenie riadenia strojov a technologických liniek. Pracujeme v oblasti automatizačnej techniky .Ponúkame svojim zákazníkom skúsenosti z oblasti vývoja, projektovania, výroby a dodávky automatizovaných systémov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3584254  Dátum zverejnenia: 29.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300€ do 1800€