Copywriter pre oblasť elektroinštalačných Smart riešení

ContentFruiter s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 170 EUR/mesiacOdmena od 85,- EUR do 100,- EUR za článok na uvedenú tému alebo podľa dohody (za mesiac cca 2 -3 články, spolupráca na 12 mesiacov zaručená).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvorenie autorského článku, s relevantnými informáciami, podľa platných noriem a zákonov. Sledovanie informácií, trendov a inovácií v danom segmente. (Jazykovú korektúru textu, jeho gramatickú správnosť zastrešujeme v rámci našej agentúry a nevyžadujeme od autora).

Autorský článok je vytvorený pre cieľovú skupinu koncového zákazníka a teda segment B2C. Hovorí o každodennom využívaní elektroinštalácií, o procese stavby domu, rekonštrukcie bytu a ich jednotlivých parametrov, o šetrení v domácnostiach na energiách, či využívanie a trend elektromobility u nás o vo svete.

Komunikácia aj odovzdanie prebieha emailovou komunikáciou. Priamy kontakt ani dochádzanie do Nitry nie je nutné.

Tvorba textov/článkov ako autor so zameraním na:

- elektroinštalačný segment,
- smart vybavenie,
- elektromobilitu,
- stavbu domov a ich jednotlivé procesy,
- rekonštrukciu bytov a ich jednotlivé procesy,
- úsporu energií.

Priateľské prostredie, spolupráca funguje v rámci dohody (spoločne sa dohodneme na témach článkov, na deadlinoch ich odovzdania či na konkretizácii obsahu článku). Možný posun ako autor aj k ďalším zaujímavým projektom v rámci našej content marketingovej agentúry.

Kontaktovať budeme iba tých záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria – za porozumenie Vám vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo technické zameranie, žurnalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

- technické myslenie – základné znalosti v elektroinštalačnej a Smart tematike
- tvorba textu/článku ako autor (jazykovú korektúru textu zabezpečíme my)
- vytváranie článkov v Microsoft Word, prax ako autor výhodou
- samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť
- aktívny, zodpovedný prístup
- kreativita a cit pre detail
- chuť učiť sa a rozširovanie si obzorov
- znalosť anglického jazyka je vítaná, nie je podmienkou ( niekedy môže autor obdržať aj anglické podklady)

Marketing pre klientov robíme inak. Dodávame mu šťavu. Firmám a značkám pomáhame efektívne rásť budovaním hodnôt, ktoré sú dlhodobo užitočné aj pre ich zákazníkov. Ako online marketingová agentúra poskytujeme klientom profesionálne služby v oblasti content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov s ich zákazníkmi a pre dlhodobú podporu predaja. Našim klientom tak dávame účinný a všestranný marketingový nástroj pre rast a budovanie náskoku pred ich konkurenciou.
ID: 4679049  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 170 EUR/mesiac