Business Development Manager

ContentFruiter s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
1 200 - 2 500 EUR/mesiacIde o kombináciu fixnej odmeny + % odmeny za dosiahnuté výsledky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme prvou slovenskou content marketingovou agentúrou a sídlime v Nitre. Pracujeme pre mnohé prestížne značky, rastieme a pripravujeme pre trh aj nové produkty. Máme veľké ambície a k ich naplneniu hľadáme šikovných ľudí. Výsledky pre klienta sú pre nás na prvom mieste, je nám vlastná čestnosť a korektnosť.

Ak hľadáš uplatnenie v obchode a chceš mať vplyv aj na ponukové portfólio a brať obchodovanie trochu komplexnejšie ako je zvykom, zareaguj. Povieme si viac. Napríklad aj o tom, čo znamená, že sa práca u nás prelína aj s oblasťami marketingu a online marketingu. Tiež v čom spočíva rôznorodosť práce, veľká miera osobného vkladu, či akčnosť a zábavnosť.

Chceme dať príležitosť dynamickému a skúsenosťami podkutému manažérovi, ktorý má výsledky, verí si a s klientami to vie. A vie aj nás nasmerovať k novým príležitostiam. Potvrdením úspechu sú merateľné ciele.

Výsledky pre klienta sú pre nás na prvom mieste, je nám vlastná čestnosť a korektnosť.

Ak máš vášeň pre komunikáciu, neustále na sebe pracuješ a aj neúspech Ťa posúva, pridaj sa k Fruiterom.

Sme inovatívni, tvoríme hodnoty a produkujeme užitočné veci, ktoré pomáhajú našim klientom a aj ich zákazníkom dlhé roky. Neustále sa posúvame a s projektami dosahujeme skvelé výsledky. Našou vizitkou sú výsledky našich klientov a ocenenia v medzinárodných súťažiach. Poď doplniť náš tím. Vytvoríme Ti priestor pre rast a rozvoj.

Náplň práce:

Budeš sa podieľať na procese predaja nových produktov v portfóliu (divízie ContentHome) a ich predaji. Našim spoločným cieľom bude aj nájdenie čo najlepšieho predajného modelu tak pre nás, ako ja pre našich klientov.

Ako súčasť obchodného tímu budeš participovať aj pri predaji našich úspešných core business projektov, postavených na Funkčnom Content Marketingu.

Tvojou úlohou bude mapovanie trhu, príležitostí, komunikácia s trhom, klientami, a to aj na úrovni vrcholvých manažmentov. Cieľom je nachádzanie nových príležitostí pre rozvoj obchodu a firmy, akvizície nových klientov, budovanie vzťahov s nimi, či networking.

Sme pripravení túto pozíciu aj donastaviť, ak vzájomnou komunikáciu dospejeme k poznaniu, že by to viedlo k vyniknutiu Tvojich skills a Tvojmu záujmovému smerovaniu. Základom sú skúsenosti a výsledky.

Sme rozrastajúca sa firma, v ktorej vládne otvorenosť a priateľský duch. Fruiteri – ako nazývame našich kolegov - sú u nás vždy na prvom mieste. Preto je pre nás dôležité, aby sa všetci v práci cítili dobre, mali k práci všetko potrebné, aby si u nás plnili svoje profesijné plány, ciele a sny.

Máš príležitosť vybudovať si profesijné zázemie v Nitre, zmeniť svoj dnešok aj vybudovať si zajtrajšok. Vydaj sa na cestu obchodovania s marketingom, ktorý pre klientov robíme inak. Spoznáš medzinárodne známe značky, pri kreovaní komunikácie môžeš pridať ruku k dielu aj Tvojimi nápadmi. Ponúkame Ti priestor na sebarealizáciu, rozvoj a rast, v tíme priateľských a tímovo orientovaných kolegov.

Ponúkame:
• otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
• systematickú podporu odborného vzdelávania podľa potrieb a preferencií
• možnosť osobného aj odborného rozvoja a kariérneho rastu
• príležitosti na realizáciu rôznych nápadov a inovácií
• výnimočný kolektív a priateľská atmosféra, na ktorú sme hrdí
• program benefitov postavený na 7 pilieroch
• teambuildingy
• flexibilný pracovný čas
• prácu aj formou home office (niekoľko dní v týždni)
• miesto v office a technické zázemie
• stabilné miesto v rýchlo sa rozvíjajúcej a rastúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej aj na medzinárodnej úrovni

Ak Ťa ponuka skutočne v niečom zaujala, so životopisom čakáme aj pár slov o Tebe, aby si svojimi slovami doplnil, prečo by sme sa mali s Tebou stretnúť (druhé kolo).
Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria - za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, podnikanie, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Čo budeš potrebovať:
• Silná prezentácia a podanie
• Manažérske schopnosti
• Výnimočná verbálna a písomná komunikácia
• Time management a organizácia
• Schopnosť riadiť procesy a tím
• Fokusovanie na výsledok
• Spoľahlivosť a zodpovednosť pri riešení úloh a dosahovaní výsledkov
• Drive a preukázateľné výsledky (resp. chuť ich dosiahnuť)

Čo Ti pomôže:
• Nadšenie pre komunikáciu, obchod a neustále napredovanie
• Proaktívnosť
• Pozitívny prístup
• Samostatnosť ale aj tímovosť
• Chuť napredovať a niečo dokázať
• Invencia a kreativita
• Priateľský, ľudský a otvorený prístup
• My ti pomôžeme v začiatkoch aj kedykoľvek bude treba

Marketing pre klientov robíme inak. Dodávame mu šťavu. Firmám a značkám pomáhame efektívne rásť budovaním hodnôt, ktoré sú dlhodobo užitočné aj pre ich zákazníkov. Ako online marketingová agentúra poskytujeme klientom profesionálne služby v oblasti content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov s ich zákazníkmi a pre dlhodobú podporu predaja. Našim klientom tak dávame účinný a všestranný marketingový nástroj pre rast a budovanie náskoku pred ich konkurenciou.
ID: 4541551  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac