Marketing Coordinator & Copywriter

ContentFruiter s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacUvedená výška odmeny je stanovená pri plnom úväzku a záleží od tvojich skúseností, seniority, schopností, zručností a je výsledkom vzájomnej dohody, pričom bude odzrkadľovať aj výšku dohodnutého úväzku. Odmena je taktiež nastavená motivačne, odzrkadľuje na tvoj výkon na základe merateľných ukazovateľov. Pozícia je možná aj na polúväzok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme prvou slovenskou content marketingovou agentúrou a sídlime v Nitre. Pracujeme pre mnohé prestížne značky a aktuálne dobudovávame marketing&sales oddelenie.

Hľadáš uplatnenie v marketingu? Rád posúvaš veci a pracuješ so slovom? Plánuješ sa posúvať a získavať ďalšie skúsenosti v oblasti, ktorá Ťa zároveň baví? Máš vášeň pre komunikáciu a rád pracuješ ? Rád/rada sa učíš a aj neúspech Ťa posúva? Neváhaj nám poslať svoje CV a pridaj sa k Fruiterom.

Sme inovatívni, tvoríme hodnoty a produkujeme užitočné veci, ktoré pomáhajú našim klientom a aj ich zákazníkom dlhé roky. Neustále sa posúvame a s projektami dosahujeme skvelé výsledky. Poď doplniť náš tím. Vytvoríme Ti priestor pre rast a rozvoj.

Náplň práce:
• nastavenie komunikačnej stratégie firmy
• zabezpečovanie marketingových aktivít, ich koordinácia, vyhodnocovanie a reporting
• vedenie brand a kampaňových aktivít (eventy, kampane, newsletter, blog, videá, workshopy, konferencie a pod.)
• komunikácia s médiami
• tvorba obsahu pre PR a kampane (copywriting)
• vytváranie relevantných podnetov na vznik PR obsahu, jeho spracovanie, vyhodnocovanie
• umiestňovanie PR obsahu v médiách a na eventoch
• príprava a riešenie aktivít atraktívnej internej komunikácie
• tvorba obsahu pre médiá, copytexty

Sme rozrastajúca sa firma, v ktorej vládne otvorenosť a priateľský duch. Fruiteri – ako nazývame našich kolegov - sú u nás vždy na prvom mieste. Preto je pre nás dôležité, aby sa všetci v práci cítili dobre, mali k práci všetko potrebné a aby si u nás plnili svoje profesijné plány, ciele a sny.

Využi túto príležitosť a vybuduj si profesijné zázemie v Nitre, zmeň svoj dnešok aj zajtrajšok. Vydaj sa na cestu marketingom, ktorý pre klientov robíme inak. Ponúkame Ti priestor na sebarealizáciu, rozvoj a rast v tíme priateľských a tímovo orientovaných content-marketérov.

Ponúkame:
• otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
• systematickú podporu odborného vzdelávania podľa potrieb a preferencií
• možnosť osobného aj odborného rozvoja a kariérneho rastu
• príležitosti na realizáciu rôznych nápadov a inovácií
• výnimočný kolektív a priateľská atmosféra, na ktorú sme hrdí
• stabilné miesto v rýchlo sa rozvíjajúcej a rastúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej aj na medzinárodnej úrovni
• program benefitov postavený na 7 pilieroch
• Teambuildingy
• flexibilný pracovný čas
• prácu aj formou home office (niekoľko dní v týždni)
• Notebook + telefón

Ak Ťa naša pracovná ponuka svojim profilom zaujala, zašli nám spolu so životopisom aj motivačný list, v ktorom nám napíš, prečo by sme si mali vybrať práve Teba.
Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria - za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, podnikanie, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• nadšenie pre komunikáciu a marketing, budovanie značiek a dosahovanie výsledkov
• práca s obsahom na úrovni, PR správy, copytexty
• výborné komunikačné schopnosti
• prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou
• spoľahlivosť a zodpovednosť pri riešení úloh a dosahovaní výsledkov
• profesionálne vystupovanie
• proaktívny prístup k práci
• pozitívny prístup k práci a schopnosť riešiť problémy
• samostatnosť
• tímový hráč
• chuť napredovať a niečo dokázať
• invencia a kreativita
• priateľský, ľudský a otvorený prístup

Marketing pre klientov robíme inak. Dodávame mu šťavu. Firmám a značkám pomáhame efektívne rásť budovaním hodnôt, ktoré sú dlhodobo užitočné aj pre ich zákazníkov. Ako online marketingová agentúra poskytujeme klientom profesionálne služby v oblasti content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov s ich zákazníkmi a pre dlhodobú podporu predaja. Našim klientom tak dávame účinný a všestranný marketingový nástroj pre rast a budovanie náskoku pred ich konkurenciou.
ID: 4541531  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac