Social Media Manager (s praxou)

ContentFruiter s.r.o.

Miesto práce
Dolnozoborská 14, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Interná pozícia Social Media Manager v sebe zahŕňa činnosti týkajúce sa manažovania tvorby príspevkov na sociálne siete. Jeho špecializáciou je podieľanie sa na príprave stratégie pre sociálne siete a spolupráca so social media tímom pri tvorbe príspevkov, vyhodnocovanie a príprava mesačných reportov pre klientov.

Táto pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má minimálne 2-3 ročnú prax v správe sociálnych sietí, má v nich záľubu, sleduje aktuálne dianie a trendy v online marketingu a chcel by ďalej rozvíjať svoje zručnosti či získavať skúsenosti a riadiť tím špecialistov.

NÁPLŇ PRÁCE
- návrh stratégie pre sociálne siete spolu s Content Distribution Manager-om
- manažovanie tvorby príspevkov na sociálne siete
- vyhodnocovanie kampaní na sociálnych sieťach
- ďalšie činnosti podľa dohody s uchádzačom

- Sebarealizácia a osobný rast
- Výmena skúseností v skvelom tíme
- Flexibilný pracovný čas
- Teambuildingy
- Home office (podľa dohody)

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich uvedené kritériá a naše očakávania, po vyhodnotení CV a ML.

Ide o internú, nie externú pozíciu v agentúre.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VHODNÝ KANDIDÁT NA POZÍCIU
- Ľahko sa orientuje na najznámejších sociálnych sieťach
- Má záľubu v práci na sociálnych sieťach
- Orientuje sa v jednoduchých grafických nástrojoch
- Je kreatívny, samostatný a spoľahlivý
- Sleduje aktuálne trendy v online marketingu

Content marketingová agentúra poskytujúca profesionálne služby funkčného content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov so zákazníkmi a dlhodobú podporu predaja.

Dolnozoborská 14
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrik Vavrovič
Tel.: +421917044725
E-mail: poslať životopis
ID: 3309785   Dátum zverejnenia: 13.2.2018