Mechanik a mechantronik, Prevádzkový elektrikár Nemecko

CONTAX Sk s.r.o.

Miesto práce
Buchen, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
14 Eur/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mechanik a Mechatronik:
- nastavovač strojov, je pri obsluhe a nastavuje kusy, je k dispozícii v prípade poruchy
- pozícia, kde sa naprogramujú stroje na základe dokumentácie na dané súčiastky
- stroje napríklad na plast, gumu a podobne

Prevádzkový elektrikár:
- pozícia ako údržbár strojov z pozície elektrikára
- pozícia elektrikár, ktorý na plán zapája elektriku do novovyrobených strojov

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

-Pracovná zmluva na dobu neurčitú

-Trvalý pracovný pomer

-Nadpriemerné platové ohodnotenie

-Príplatok na cestovanie, za nadčasy a nočné smeny, možnosť pracovať aj soboty a nedele, 5 smenná prevádzka
-Zabezpečené ubytovanie, ktoré hradí firma
-Turnusy

Informácie o výberovom konaní

Vybraný kandidát bude telefonický kontaktovaný.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zamestnáva technológov a chemikov vo vlastných laboratóriách na všetkých miestach v oblasti výskumu a vývoja.

Budete pracovať pre nemeckú spoločnosť ktorá má viac ako 40 rokov a používa najmodernejšiu techniku s viac ako 70 extrúziami prakticky pokrýva celé spektrum výroby fólií PE. Ponúka riešenia funkčného balenia, ktoré sú individuálne prispôsobené špecifickým požiadavkám priemyslu. Rovnako ako obal, ktorý chráni všetky druhy tovaru pred vlhkosťou a kontamináciou a súčasne zabezpečuje spoľahlivú ochranu pri preprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-Nemecký jazyk na úrovni min. B1

-Manuálna zručnosť

-Skúsenosť

-Flexibilita

-Vlastné auto výhodou

-Nástup ihneď
- Nutné poslať profesný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku

Agentúra dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Zameriavame sa najmä na obsadzovanie vhodných pracovníkov na kvalifikované a pomocné pracovné pozície v strojárstve a v iných oblastiach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sovietskych hrdinov 467
08901 Svidník

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Slimak
Tel.: +421 905 713 763
E-mail: poslať životopis
ID: 3550291   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   14 Eur/hod. netto