Stavebný stolár - Nemecko

Contax Sk, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/hod.mzda 13 Eur/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stolár

zabezpečené ubytovanie na náklady spoločnosti, k dispozícii firemné vozidlo, náradie a cestu hradí firma, 4-týždňové turnusy, slovenská pracovná zmluva

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Agentúra dočasného zamestnávania, hlavná oblasť pôsobenia stavebníctvo a strojársky priemysel v Nemecku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolár, tesár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vyžadujeme prax, vyučený v obore, znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni B1, dobrý fyzický stav, zodpovednosť. Pošlite nám Váš štrukturovaný životopis s pracovnými skúsenosťami na mail [email protected]

Agentúra dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Zameriavame sa najmä na obsadzovanie vhodných pracovníkov na kvalifikované a pomocné pracovné pozície v strojárstve a v iných oblastiach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3093140  Dátum zverejnenia: 1.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.