Stavebný stolár/tesár - Francúzsko

CONTAX Sk s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vonkajšie drevené obklady, zatepľovanie (domy, hotely)

zabezpečené ubytovanie na náklady spoločnosti, k dispozícii firemné vozidlo, asistenčné služby, tlmočník, náradie a cestu hradí firma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Agentúra dočasného zamestnávania, hlavná oblasť pôsobenia mäsopriemysel, stavebníctvo a strojársky priemysel vo Francúzsku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolár, tesár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vyžadujeme prax, znalosť jazyka nie je podmienkou ale výhodou, dobrý fyzický stav - lekárska prehliadka, zodpovednosť. Pošlite nám Váš štrukturovaný životopis s pracovnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sovietskych hrdinov 467
08901 Svidnik
ID: 3093140   Dátum zverejnenia: 11.10.2017