Vodič vnútroštátnej nákladnej dopravy, čistá mzda 1 000 až 1 200 €, víkendy voľné

Container Logistic s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
576 € + bonusy, príplatky, ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania vozového parku hľadáme vodičov na rozvoz lodných kontajnerov po Slovensku.

Sme vnútroštátna kontajnerová doprava, práca na týždňovku, víkendy voľné.

Prax nie je podmienkou.

Veľmi slušne ohodnotená práca.
Pre šikovných je množstvo ďalších príplatkov a výhod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Dopravná spoločnosť - vnútroštátna kontajnerová doprava

Streďanská 2661/57
95501 Topoľčany

Kontakt

ID: 3392576   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   576 € + bonusy, príplatky, ohodnotenia