Recepčná

Consulting International, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodióu
900 - 950 EUR/hod.800 zakladna mzda +150 odmena % z predanych služieb Vzdelanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

recepcne a administrativne prace, predaj služieb a cestovnych pobytov, , telefonické vybavovanie, marketingove aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Konzultačne a poradenské služby na uzemí Slovenska.,organizovanie spoločenských podujatí. Administrativne služby, prenajom nehnutelností a ubytovacie služby ,činnosť podnikatelských poradcov.
ID: 3670974  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 950 EUR/hod.800 zakladna mzda +150 odmena % z predanych služieb Vzdelanie