Referent verejného obstarávania pre ZsNH

Consulting & Education Partners, s.r.o.

Košická, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 300 EUR/mesiac13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia verejných obstarávaní – zákazky s nízkou hodnotou v zmysle Zákona o verejnom obstarávaní ( príprava Výzvy, realizácia procesu, kompletizácia dokumentácie)
Spracovanie, kompletizácia a príprava dokumentácie z VO na administratívnu kontrolu
v prípade financovania predmetu zákazky z NFP alebo dotácií
Spracovanie stanovísk, odpovedí na dožiadanie ÚVO, RO a SO
Realizácia prieskumov trhu za účelom stanovenia predpokladanej hodnoty zákazky
Príprava ponúk do verejných obstarávaní realizovaných postupom zákazky s nízkou hodnotou

Vzdelávanie a kariérny rozvoj v oblasti verejného obstarávania.
Získanie odborných skúseností v obstarávaní rôznych typov zákaziek, z rôznych typov grantov atď.
Pružný pracovný čas
V prípade potreby možnosť práce formou home office

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len tých čo spĺňajú kritéria.
V prípade záujmu zašlite životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu uvedenú v rámci kontaktov a pripojte dokument, kde uvediete vaše konkrétne skúsenosti s verejným obstarávaním. V rámci životopisu prosíme zaslať aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

poradenská a konzultačná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax s realizáciou verejných obstarávaní, resp. prípravou ponúk do verejných obstarávaní

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v hospodárskej korešpondencii
Znalosť problematiky EU fondov výhodou
Schopnosť pracovať samostatne
Odborná vedomosť a praktická skúsenosť v oblasti VO
Ochota učiť sa nové veci
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Dôslednosť
Aktívny a pozitívny prístup k práci

Consulting & Education Partners, s.r.o. je poradensko-konzultačná spoločnosť, ktorá pripravuje pre klientov projekty financované z dotácií alebo ich vlastných zdrojov a realizuje aj vlastné projekty.
Spoločnosť pre svojich klientov tiež zabezpečuje poradenské služby a realizuje komplexný proces vo verejnom obstarávaní.

Consulting & Education Partners, s.r.o. je spoločnosť, ktorá má viac ako 15-ročné skúsenosti s poradenstvom a vzdelávaním na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4526190  Dátum zverejnenia: 20.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac